Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 1035019 0.85 Inch Diameter OEM Shaft Pto for Food Processing
Item:
#1530009
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1035019 |
| Manufacturer Part # | 1035019 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 1035019 0.85 Inch Diameter OEM Shaft Pto for Food Processing
$168.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1035019 Shaft Pto
