RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1035016 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1035016 2.95 Inch Gear PTO Bevel Corrosion Resistant - OEM
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1035016 |
| Manufacturer Part # | 1035016 |
| Height | 2" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1035016 Gear Pto Bevel (p) Recommend Pn 103550
