RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King dish dispensers.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10344-86 dish dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10344-86 4.95Inch Electric OEM Electricals Kit
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10344-86 |
| Manufacturer Part # | 10344-86 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10344-86 115v/60 Electricals Kit Egus70

