- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 10344-71 3.75 Inch Electric Electrical Kit for Silver King Units
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10344-71 |
| Manufacturer Part # | 10344-71 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10344-71 230 50/60 Electrical Kit Egu9
