RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10344-60 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10344-60 4.7 Inch Electric OEM Electrical Kit
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10344-60 |
| Manufacturer Part # | 10344-60 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10344-60 115v Electricals Kit Egu70hlc

