RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King other white china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10343-104 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10343-104 11 Inch Electric Compressor for OEM Refrigeration
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10343-104 |
| Manufacturer Part # | 10343-104 |
| Height | 11" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10343-104 Kit Cmprssr 230v 50/60hz
