RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King display risers and display stands.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10327-77 display risers and display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10327-77 4.3 Inch Ambient Sensor Kit Commercial Kitchen Durability
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10327-77 |
| Manufacturer Part # | 10327-77 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10327-77 Kit Sensor Ambient Skbr

