RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10327-57 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10327-57 OEM Slides Kit for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10327-57 |
| Manufacturer Part # | 10327-57 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 12.7 lbs |
| Weight | 12.7 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10327-57 Product Slides Kit Skbr1g
