- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 10327-42 1 Inch Digital Control Kit Electric OEM
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10327-42 |
| Manufacturer Part # | 10327-42 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.6 lbs |
| Weight | 7.6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10327-42 115v Digital Control Kit Skrcb
