RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 10314-75 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10314-75 7.4 Inch Caster Kit Plate 4 Per Heavy-Duty Steel
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10314-75 |
| Manufacturer Part # | 10314-75 |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10314-75 Caster Kit Plate 5 (4 Per)
