RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 103122-03 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 103122-03 7.45 Inch Aluminum Louver for Airflow Management
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 103122-03 |
| Manufacturer Part # | 103122-03 |
| Height | 1.05" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 103122-03 Louver
