RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 103113 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 103113 6.85 Inch Stainless Steel Grease Bracket Extractor
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 103113 |
| Manufacturer Part # | 103113 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 103113 Cup Grease Bracket Extracto
