Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King aftermarket ivory china dinnerware.
- Engineered to match existing Silver King units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Silver King 10310-81 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 10310-81 5 Inch Kit Gasket Door Sksr/sf for Refrigeration Units
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10310-81 |
| Manufacturer Part # | 10310-81 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10310-81 Kit Gasket Door Sksr/sf