Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 10310-69 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 10310-69 9-3/4 Inch Gasket Door 4 Sided Non Magnetic Silver King
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 10310-69 |
| Manufacturer Part # | 10310-69 |
| Height | 0.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 10310-69 Door Gasket 18-1/2" X 27-1/4", 3/8" Mag 13/16" Base 11/16" High, 4 Sided 1 Side Non-magnetic), Snap-in Dart Mount, Silver King Sksf Sksr Sksr/ceu1 Sksr/cru
