Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 10310-44 25-5/8 Inch Door Gasket Magnetic Gray Sealing Component
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10310-44 |
| Manufacturer Part # | 10310-44 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10310-44 Door Gasket 25-5/8" X 27", 4 Sided ( 1 Side Non-magnetic ), Magnetic Dart Mount 3 Sides Hinge Side Non-magnetic 27"., Mag 3/8" Base 13/16" High 11/16", Gray, Silver King Solid Door Only Skf27 Skf27b Skf27bd, Skf27d Skp278 Skpz27 Skpz27d Skr27 Skr27b Skr27bd, Skr27d
