Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 10310-34 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 10310-34 28-3/4 Inch Magnetic Door Gasket Gray Dart Mount
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10310-34 |
| Manufacturer Part # | 10310-34 |
| Height | 5" |
| Width | 28.75" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10310-34 Magnetic Door Gasket 27" X 28-3/4", Dart Mount, Mag 3/8" 13/16" Base 11/16" High, Gray, Silver King Skp6016 Skp6024 Skp6024d Skpz60 Skpz60d, Skpz92 Skpz92d Skr60
