RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 10310-02 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 10310-02 12 Inch Gray Rivet Mount Gasket for Salad Hopper
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 10310-02 |
| Manufacturer Part # | 10310-02 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 10310-02 Hopper Gasket 9" X 17-3/4" Compression, Top 5/16" B 5/8" H 5/16", Rivet Mount Gray, Silver King Salad Crisper Hopper Sk2sb
