- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1031.00020.00 2.75 Inch Locknut 1/8 Straight Pipe Thread
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1031.00020.00 |
| Manufacturer Part # | 1031.00020.00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1031.00020.00 Locknut 1/8 Straight Pipe Thr
