RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1030500000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1030500000 18 Inch Gas Grate Front Weld Assembly Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1030500000 |
| Manufacturer Part # | 1030500000 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 33.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1030500000 Grate Front Weld Assy . 18