FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1030308 12 Inch Electric Motor 1hp OEM Part Durable Construction
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030308 |
| Manufacturer Part # | 1030308 |
| Height | 10.8" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 44.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030308 Motor 1hp 115 230/60/1(see Note)
