Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 1030157 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1030157 21/32 Inch Vari Speed Cog Belt for Univex Mixer M30 SRM30
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030157 |
| Manufacturer Part # | 1030157 |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030157 Vari Speed Cog Belt B X 35 38" Circumference 21/32" Wide, Univex Mixer Model M30 Srm30
