Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 1030153 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1030153 13 Inch Vari Speed Cog Belt for Univex Mixer M30 SRM30
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030153 |
| Manufacturer Part # | 1030153 |
| Height | 0.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030153 Vari Speed Cog Belt B X 42 45" Circumference, Univex Mixer Model M30 Srm30
