RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1030035 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1030035 1.75 Inch OEM Double Shielded Bearing Chrome Steel
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030035 |
| Manufacturer Part # | 1030035 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030035 Bearing 5204zz
