RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial grills and griddles.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 102936-04 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 102936-04 5.5 Inch Commercial Electric Grill Stainless Steel with Precise Heating
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 102936-04 |
| Manufacturer Part # | 102936-04 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 102936-04 Grill, 15-1/2" X 5", Hoshizaki
