Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Nieco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nieco 10291 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 10291 1.25 Inch Hot Surface Igniter 24V AC Includes Cage
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 10291 |
| Manufacturer Part # | 10291 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 10291 Voltage 24 V Ac, Includes Cage
