Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 102807 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 102807 Door Hinge 2.65 Inch OEM Turbo Chef Convection Oven
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 102807 |
| Manufacturer Part # | 102807 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 102807 Door Hinge, Turbo Chef Convection Oven Hhb
