RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 1028-S rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 1028-S 3.5 Inch OEM Lever Impact-Resistant Replacement Component
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 1028-S |
| Manufacturer Part # | 1028-S |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 1028-S Add A Lever 464 So