RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 1028-K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 1028-K Width 6 Inch OEM Lever Control Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 1028-K |
| Manufacturer Part # | 1028-K |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 1028-K Kit Add A Lever 464
