Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 102662 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 102662 5.3 Inch electric Belt Conveyor with stainless steel construction
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 102662 |
| Manufacturer Part # | 102662 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 102662 Belt Conveyor 4.5 W (30)
