Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 102660 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 102660 20 Inch Conveyor Belt Stainless Steel Food Transport
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 102660 |
| Manufacturer Part # | 102660 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 7.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 102660 Conveyor Belt, 20 In (w) X 35 3/4 In (l)
