- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 102653 3/4 Inch Brass Nipple with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 102653 |
| Manufacturer Part # | 102653 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 102653 Nipple 3/4x4 Brass
