RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 102584 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 102584 1.7 Inch Brass Tee Connection for 3/4 to 1/2 Inch Pipes
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 102584 |
| Manufacturer Part # | 102584 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 102584 Tee Brass 3/4x1/2x1/2