RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 102567 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 102567 3oz RTV Sealant Silicone Food Processing Equipment
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 102567 |
| Manufacturer Part # | 102567 |
| Height | 1.31" |
| Width | 3.87" |
| Depth | 7.88" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 102567 Sealant Rtv Permatex 3oz
