RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 102533 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 102533 2.25 Inch Contact Block for Cleveland Convection Steamer
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 102533 |
| Manufacturer Part # | 102533 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 102533 Contact Block, Used With Rotaary Switch # 42-1773, Cleveland, Steamer Convection Steamer 21-cet-8 21-cet-16, 10 Pan Units & Where Applicable.
