RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1025.00050.00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1025.00050.00 25.5 Inch Tube Diameter .25 Inch Wall Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1025.00050.00 |
| Manufacturer Part # | 1025.00050.00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1025.00050.00 Tube .25od X .04 Wall X 25.5