- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1025.00023.00 Tube 5/8 Inch Outer Diameter for Fluid Transfer
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1025.00023.00 |
| Manufacturer Part # | 1025.00023.00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1025.00023.00 Tube 5/8od X 3/8id X 7.25lg
