Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1025.00001.00 2.2 Inch Male Compression Fitting Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1025.00001.00 |
| Manufacturer Part # | 1025.00001.00 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1025.00001.00 Fitting Compression Male Conn
