- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Saniserv 102427 Gasket Rubber Motor 5.8 Inch Food Grade Rubber Durable Seal
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 102427 |
| Manufacturer Part # | 102427 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 102427 Gasket Rubber Motor
