RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 10240A reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 10240A 3.5 Inch Lamp Receptacle and Cover - Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 10240A |
| Manufacturer Part # | 10240A |
| Height | 3.45" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 10240A Lamp Receptacle & Cover
