Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco ice maker and water dispensers.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco -1024.00070.00 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco -1024.00070.00 4 Inch Diameter Gasket Neck Silicone White Cone
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -1024.00070.00 |
| Manufacturer Part # | -1024.00070.00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -1024.00070.00 Gasket Neck4"od Wht Sili Cone