- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 102397 5.65 Inch Stainless Steel Spray Assembly - OEM Spray Outlet
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 102397 |
| Manufacturer Part # | 102397 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 102397 Assembly Csd Small Spray Hou
