RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett convection ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 10233 convection ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 10233 5.8 Inch Convection Door Handle Gas OEM with Screws
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 10233 |
| Manufacturer Part # | 10233 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 10233 Convection Door Handle 21" Ctrs Has 1/4-20 X 1-1/4" Phil, Plat Head Screws, Blodgett 1200 After 7/77 Ef/eze Fa/gzl Before 12/81
