RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1023225 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1023225 0.49 Inch Strap Detent Disk Spring Corrosion Resistant
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1023225 |
| Manufacturer Part # | 1023225 |
| Height | 0.17" |
| Width | 0.49" |
| Depth | 2.01" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1023225 Strap Detent Disk Spring (p) Recommend P