- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1023.00168.00 2.65 Inch Hot Water Grommet Silicone with Leak Prevention
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1023.00168.00 |
| Manufacturer Part # | 1023.00168.00 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1023.00168.00 Fitting Hot Water Grommet De