Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1023.00119.00 2.15 Inch Plug Cover OEM Non-Hazardous Material
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1023.00119.00 |
| Manufacturer Part # | 1023.00119.00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1023.00119.00 Plug Cover L3d 10
