- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1023-00076-00 3.46 Inch Plastic Guard Faucet for Precise Liquid Dispensing
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1023-00076-00 |
| Manufacturer Part # | 1023-00076-00 |
| Height | 2.44" |
| Width | 3.46" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1023-00076-00 Guard Faucet (3 1/2"x 8" Plastic)