RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Fetco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Fetco -1023-00068-00 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco -1023-00068-00 8 7/8 Inch Base Replacement Plastic Black
| Fits with Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -1023-00068-00 |
| Manufacturer Part # | -1023-00068-00 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -1023-00068-00 Color Black, Material Plastic, Height 2 7/8", 73 Mm, Outer Diameter 8 7/8", 225 Mm
