Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco aftermarket janitorial brushes.
- Engineered to match existing Fetco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Fetco 1023.00029.00 janitorial brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1023.00029.00 2 3/4 Inch Plug Cover Gray Plastic
| Fits with Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1023.00029.00 |
| Manufacturer Part # | 1023.00029.00 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1023.00029.00 Color Gray, Material Plastic, Width 2 3/4", 70 Mm, Depth 2 7/16", 62 Mm
