RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 102225 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 102225 5.05 Inch Wire High-Grade Copper Durable OEM Electric
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 102225 |
| Manufacturer Part # | 102225 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 102225 Harness Wire