- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 102204 4.5 Inch Stainless Steel Assembly Faucet Itd 30 with Precision Flow Control
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 102204 |
| Manufacturer Part # | 102204 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 102204 Assembly Faucet Itd 30
